Mivel hétfőn hivatalosan is kezdődik a suli és kedden már tanítás is lesz ideje volt füzeteket vennem. Valahogy ez nálunk mindig az utolsó pillanatra marad, nem tudom miért. :D Szerintem pár aranyos és szép füzet feldobja az unalmas órákat, úgy hogy idén is ilyeneket vettem!
Nagyon tetszenek a Pignanature-nek a természetfotós és virágos füzetei, szerintem gyönyörűek! Középsuliban érdemesebb spirál füzetet használni, mert lassabban telnek be, úgy hogy most ezek a kedvenceim! :) Plusz pont, hogy van bennük egy vékonyított vonal, ami által könnyebb kitépni a lapot és nem lesz csúnya a széle!
Kockás füzetet szintén a Pignanature-től választottam. Ebből viszont nem spirált vettem, mert ha vonalzót kell használni így sokkal kényelmesebb!
Beszereztem egy új, kicsi, fekete, bőr tolltartót is, hiszen alig hordok magammal pár dolgot, egy ceruzát, radírt, két tollat és kiemelő filceket. Talán még egy hibajavítót vagy vonalzót. :)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése