Nagynénémtől kaptam ajándékba, még karácsonykor, hogy megcsináltathassam a hajam ezzel a Brasil Cacau-s kezeléssel. Nagyon sok jót hallottam róla, a fodrászok is ajánlották és mivel nekem mániám az egyenes haj, ezért én is rá voltam kattanva a témára.
A lényege ennek a kezelésnek, hogy szebbé, fényesebbé, puhábbá és egyenessé varázsolja a hajat. Nagyon nagyon tetszett és nagyon ki akartam próbálni. de mivel elég drága, ezért alapból nem mentem volna el egy ilyenre. Így nagynéném lecsapott az ötletre és ezzel egy tökéletes ajándékot nyújtva, befizetett rá.
Az ár leginkább a hajmennyiségtől függően változik. Nekem, amikor megcsináltattam, nagyjából a hátam közepéig ért a hajam és mivel rengeteg van, 30.000 Ft volt. Ha kevesebb valakinek a haja nyilván az ár is valamivel kevesebb lesz, de nem olyan sokkal, átlagosan nagyjából ennyi. Egyáltalán nem ajánlatos olcsóbban csináltatni, mert hiába kedvezőbb az ár, az a minőség rovására megy és ne várjunk ugyanolyan eredményt attól, aki csak 10.000 Ft-ért csinálja.
Ha valaki ilyet szeretne, akkor arra fel kell készülni, hogy nem fog egyhamar szabadulni a fodrásztól (én kb 6-7 órát voltam ott). Mivel lassan már egy éve, hogy megcsináltattam, nem emlékszem pontosan minden részletre, de azért el tudom mesélni. Először megmosta a fodrász a hajam és nagyjából megszárította, majd mintha hajfestéket használt volna, felvitte a hajamra ezt a "kakaót". Hideg levegővel megszárította és utána apró tincsenként belevasalta a hajamba, mivel hő hatására aktiválódik. Ezután még egyszer megmosta és szárította.
Kicsit furcsállottam, hogy már ott rögtön sem volt olyan nagyon egyenes mint vártam, a vége kicsit kunkorodott, de csak nagyon minimálisan, ezért nem igazán foglalkoztam vele. Alapjáraton sajnos a hajam a hullámos és az egyenes közötti, a töve teljesen hullámos, de a vége és felette már inkább egyenes, kicsit kunkorodó. Ezért vasalni szoktam, de sajnos ezt se viseli sokáig, így nagyjából naponta vasalnom kéne (persze nem szoktam ilyen sűrűn). Nagyon megörültem, amikor azt mondták, hogy 3 hónapig nem kell vasalnom. Nem tudom, hogy a hajammal van e gond, vagy a fodrász rontott el valamit, de nekem már egy hónap után elkezdett visszahullámosodni. A puhaság, fényesség és szépség megmaradt, de nem ez volt a lényeg számomra. Úgy látszik a hajam semmiképp sem akar egyenes lenni.
Ennek ellenére ajánlom mindenkinek, mert mindenképp javító hatása van, a töredezettséget is helyre rakja valamennyire. :) Nálam 5/4



.jpg)
.jpg)

.jpg)