2014. szeptember 15., hétfő

Gardróbcsre

Egyik barátnőm által találkoztam az oldallal. Mesélte, hogy vett egy nagyon szép ruhát és hihetetlenül jó áron jutott hozzá. Egyből felkeltette a figyelmemet, így megkértem, hogy linkelje át az oldalt, hogy én is körbenézhessek. Nem kellett sok idő, nagyon megtetszett, sok márkás ( pl. stradivarius, zara, bershka, pimkie stb.) ruhákat tesznek fel, a legtöbb nagyon kedvező áron van és vagy alig használtak vagy teljesen újak! Természetesen a ruhák mellett találunk sminkcuccokat, parfümöket, órákat, ékszereket és még sok apróságot is! :)
Mivel nekem is akadt pár dolog, amire nem volt szükségem, gondoltam regisztrálok az oldalra és próba szerencse megpróbálom eladni őket. 
Ami szintén nagyon tetszik az egészben, az az, hogy (ahogy az oldal nevében is benne van) nem csak eladni és vásárolni tudunk, de ha megegyezünk valakivel, akár cserélhetünk is. Én már két dolgot is elcseréltem és a többi termékre is, amit feltettem, folyamatosan van érdeklődés. 
A vételt vagy cserét találkozással illetve postázással lehet kivitelezni. Személy szerint jobban szeretem az élő találkozást, mert így nincs postaköltség és a pénzutalással sincs baj. :)
Mint mindennek, így ennek is van negatív/bosszantó oldala. A legtöbben azzal írnak rám, hogy nincs-e kedvem cserélni. Ezzel még nincs is semmi gond, hiszen ha tetszik valami, amire szívesen cserélek, akkor miért is ne. Azonban, ha nincs semmi, ami megfogott volna, vagy csak a nagy árkülönbség miatt nem lehetne cserélni, akkor már senkit se érdekel a dolog. Komolyan, ha egy pár száz forintos termékről beszélünk és tetszik valakinek és fel is keres miatta, nem hiszem el, hogy nincs pénze á. De még ezt is megérteném, hiszen előfordulhat. Viszont akkor már legalább annyit tegyenek meg, hogy visszaírnak, hogy bocsi, de akkor mégse kellene, vagy valami ilyesmi. Ugyanis, ha közlöm, hogy nem szeretnék cserélni, semmi válasz nincs rá. Szerintem ez a minimum és ha én is meggondolom magam valakinél, biztos, hogy megírom neki. 
Egyedül ezt találtam furcsának, de amúgy minden szuper az oldalon. A regisztráció, termékfeltöltés és úgy kompletten az oldal használata pofon egyszerű! :)
Ajánlom mindenkinek, tényleg nagyon könnyű használni és egy kis pénzt (vagy új cuccokat) is tudunk vele keresni!
Az oldal linkje:
Nálam 5/4.5 pontot kap! :)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése