Nem rég kaptam ajándékba egy száraz sampont. Nagyon örültem neki, ugyanis már régóta szerettem volna venni egy ilyet, csak valahogy sose jutottam el odáig, hogy vegyek is.
Ennek a terméknek az a lényege, hogy a hajunkra fújjuk és olyan lesz, mintha frissen mosott lenne. Szerintem nagyon praktikus, velem pl elég sokszor fordul elő, hogy nincs kedvem vagy időm hajat mosni, de már kellene. Ilyenkor reggel csak előkapom és gyorsan befújom vele a hajamat.
Nagyon egyszerű használni, nagyjából úgy kell mint egy hajlakkot. Jól fel kell rázni, majd kb 30 centi távolságból kell ráfújni a hajtőre. Alaposan bele kell masszírozni a hajba, két percig rajta hagyni és ha letelt az idő, jól kifésülni.
Nem igazán drágák ezek a száraz samponok, attól függ hol vesszük és milyen márkát, bár amiről most írok, az kicsit drágább termék. Ha olcsóbb megoldást szeretnétek, azt hallottam, hogy a hintőporral is ugyanezt a hatást kapjuk, mert elvileg a zsírosodás elleni sampon is nagyjából ebből áll (ebben nem vagyok biztos). Legközelebb azt próbálom ki és majd arról is írok véleményt. :)
Miután ma reggel is ezt a "sampont" használtam, elmondhatom, hogy kb 5 percet vett igénybe a reggelemből és a hajam TÉNYLEG olyan volt, mintha frissen mostam volna.
Ami egyedül egy kicsit csalódás volt, az az illata. Nálam nagyon fontos, hogy akár egy smink terméket nézünk, akár hajápolási terméket stb. kellemes illata legyen! Nem mondom, hogy büdös volt, de olyan hajlakkos púderes keverék illat volt.
Ezen kívül imádom és biztos, hogy fogok még ilyet venni (miután kipróbáltam a hintőport is :D )! Nálam 5 / 4.5 pontot kap. Ajánlom mindenikek, egy próbát mindenképp megér! :)

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése