Mivel elfogyott az előző Astor szempillaspirálom elmentem a Müllerbe és vettem egy újat. A L'oréal mellett döntöttem és ezen belül is a Volume Million Lashes "So Couture"-t választottam. Már a L'oréal-tól is kipróbáltam egy pár szempillaspirált (és meg voltam velük elégedve) ezért gondoltam kipróbálom ezt is.
Mint ahogy az várható is volt nagyon jól szuperál! Először megijedtem, mert a keféje elég kicsi és semmi extrát nem láttam rajta, így azt hittem rosszul döntöttem. De amikor felkentem azonnal elmúlt minden kétségem. Sőt, rájöttem, hogy a kicsi fejjel könnyen hozzáférek a kis szempillákhoz is!
A második észrevétel felbontás után, az illata volt. Igazából nem olyan nagy dolog, de más termékekhez képest nagyon kellemes illata van, ami nálam fontos. A külseje is nagyon szép.
Nekem sajnos elég kicsik a szempilláim és mivel szőkék is, olyan mintha nem is lenne, ezért az alap sminkfelszerelésem legfontosabb része a szempillaspirál. Szerintem mindenben megállta a helyét, dúsítja, hosszabbítja és íveli a pillákat (természetesen ha valakinek dúsabbak és hosszabbak mint nekem, akkor a végeredmény még szebb és még látványosabb lesz)!
smink nélkül
1 rétegben
2 rétegben

.jpg)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése