2014. szeptember 21., vasárnap

ESSENCE alapozó

Sajnos a hét vége felé nem igazán volt időm írni, sokat kellett tanulnom, későn értem haza, emellett meg ugye edzés is. De most újra itt vagyok! :)
Nyár elején vettem egy Essence hab állagú alapozót, egészen pontosan a pureskin alapozót. Nagyon aranyos kis kör alakú üvegben van. Első ránézésre elég kevésnek tűnik a tartalma, de ha elkezdjük használni, rájövünk, hogy mégse az. Majdnem egész nyáron ezt használtam, bár nem minden nap, de egy héten 2-3x biztos és sokat mondok, ha a negyede elfogyott. 
Több árnyalatban is kapható, én egy kicsit sötétebbet vettem (beige-02) az alap bőrszínemnél, mivel nyáron úgy is barnább vagyok. Most még így ősszel is tudom használni, amíg van egy kis színem. 
Szerencsére az arcbőröm szinte teljesen makulátlan, nagyon ritkán van 1-2 pattanásom illetve az orromnál kicsit zsírosabb a bőr, magyarul nem is kellene ilyet használnom. Ennek ellenére szeretek egy kevés alapozót, vagy BB krémet alkalmazni, mert egyenletesebbé teszi a bőrszínt. Szerintem ezt a fajtát inkább ecsettel, vagy akár kézzel jobb felvinni, mint szivaccsal. Ha kicsit többet visztek fel mint én, az esetleges bőrhibák miatt, akkor a fedése is nagyon jó!
A terméknek nincs különösebb illata, csak nagyon enyhe "alapozó" illata van, ami kellemes. Szerintem megérdemli az 5/5 pontot! :)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése