Érdekes cikket találtam a Cosmopolitan oldalán (jobban mondva barátnőm mutatta nekem). Nem igazán szoktam újságot olvasni, de ha igen, akkor ez az egyik, amit megveszek. Ezen kívül talán még a Glamour és a Joy nyerte el a tetszésemet.
A cikk lényege, hogy hogyan szerezz egy kis plusz pénzt könnyen, pár kattintással. Mikor megláttam, egyből felkeltette a figyelmemet, hiszen ki ne kapna a lehetőségen, hogy egyszerűen egy kis zsebpénzhez jusson! Hat lehetőséget sorol, mindegyik jól hangzik.
Az elsőnél annyi a dolgod, hogy kérdőíveket töltesz ki .
A másodiknál kaphatsz ingyen termékmintát, amit ki is postáznak neked és csupán annyit kell tenned, hogy kipróbálod és megosztod másokkal a véleményedet róla.
A következőnél felrakhatod az üres lakásodat vagy kiadó szobádat egy olyan oldalra, ami automatikusan összeköt olyan emberekkel, turistákkal, akik épp a környéken szeretnének megszállni.
Negyedikként ha szeretsz fotózni, akkor ezt mindenképp érdemes megnézned! Készítesz pár képet, elküldöd az oldalnak és kész is.
Ötödik lehetőségként a nyelvtudásodat csillogtathatod meg. Ha jól beszélsz valamilyen nyelven bátran jelentkezz korrepetálni vagy vizsgára készíteni másokat!
És végül az egyre elterjedtebb módszert ajánlják még, add el használt dolgaidat.
Nekem ezek közül majdnem mindegyik tetszik. Személy szerint a másodikra, a negyedikre és az utolsóra jelentkeztem. Kíváncsi vagyok, hogy tényleg beválnak e, mindenesetre remélem!
Ha jobban érdekelne téged is az oldal itt a link: http://www.cosmopolitan.hu/te_te_te/2014/09/02/oszi-penztarca-tuning-indul/
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése