Úgy döntöttem, hogy idén hátizsákot veszek, azt hiszem egy darabig elég volt a kézitáskákból. Nagyon szépek, de szerintem suliba egyáltalán nem praktikusak! Először is mivel nekem elég sok könyvet és füzetet kell cipelnem állandóan nagyon nehéz volt a táskám és sosem fértem el bennük kényelmesen (ez persze attól is függ, hogy ki mennyi dolgot visz magával). Szinte az összes 10.000 ft-nál kezdődik, ami nem túl olcsó ahhoz képest, hogy már egy hónap után el kezd kopni (ami csúnya) és a füle is hamar elszakadhat. Így végül egy fekete Eastpak hátizsákot vettem. Úgy gondoltam a fekete mindenhez megy és biztos, hogy nem lesz olyan problémám, hogy pár hónap múlva nem tetszik a színe. Az ára elég húzós, de ha belegondolunk, 30 év garanciával egy örök életű táskát kapunk. Szerintem nagyon megérte megvenni, csak ajánlani tudom! Teljesen kényelmes, hihetetlenül tágas és emellett jól is néz ki! :) Természetesen sok fajta színű és mintás is kapható.
Ha esetleg valakit jobban érdekelné, itt van az Eastpak weboldala:



Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése