Nem rég találtam rá Ronan Parke-ra, ahogy a youtube-on Britain's Got Talent videókat nézegettem. 2011-ben, az 5. szériában tűnt fel a 12 éves kisfiú.
Meseszép hangjával egyből elvarázsolta a zsűrit, valamint a közönséget is és egészen a döntőig eljutott. Sajnos végül nem ő nyerte meg a versenyt.
A Feeling Good című számot énekelve jutott be a műsorba.
A műsor óta számos videó készült róla, köztük saját és más előadók számaival. Természetesen mélyült a hangja, de szerintem így is különleges! Nagyon sok rossz véleményt olvastam róla, illetve nagyon sokan hasonlítják Justin Bieber-hez. Nem igazán értek egyet velük, szerintem aranyos fiú. :)
Itt egy szám tőle, amit mostanság hallottam. Érdemes meghallgatni!
RONAN PARKE - DEFINED
https://www.youtube.com/watch?v=ahLbQWAWYoc


Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése