2014. augusztus 27., szerda

Summer

Hali!Még 4 nap és vége a nyárnak, újra suli, tanulás és fáradtság! :( Ez az egyik szám, amit sokat hallgattam. Nagy kedvencem és Lana-t is imádom! 

LANA DEL REY-SUMMERTIME SADNESS


Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése