Tori's eye
2014. augusztus 27., szerda
Summer
Hali!Még 4 nap és vége a nyárnak, újra suli, tanulás és fáradtság! :( Ez az egyik szám, amit sokat hallgattam. Nagy kedvencem és Lana-t is imádom!
LANA DEL REY-SUMMERTIME SADNESS
https://www.youtube.com/watch?v=nVjsGKrE6E8
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése