2014. szeptember 7., vasárnap

CATRICE körömlakk

Körülbelül 1-2 héttel ezelőtt vettem egy Catrice körömlakkot (Am I Blue or Green). Első pillantásra beleszerettem ebbe a színbe, szerintem meseszép! :) Én inkább kéknek látom, mint zöldnek, de hát kinek mi. :D Ahogy hazaértem egyből kipróbáltam és, hogy őszinte legyek, kicsit csalódtam. Nagyon szeretem a Catrice-t, sok terméküket használom, de körömlakknál ez volt az első, amit kipróbáltam. Azt írják elég két rétegben felvinni (mint általában minden körömlakkot), azonban így egyáltalán nem fedett jól a lakk, három vastag réteg kellett hozzá, hogy szép legyen. Nagyjából 4-5 napig bírta, ami egész tartósnak számít, utána elkezdett lepattogni. Fedőlakknak egy Essence-es gél hatású lakkot használtam. Valóban hasonlít a végeredmény a gél lakkhoz, de természetesen látszik, hogy nem az. Ennek egyetlen rossz tulajdonsága van, néha, ha felkenem, buborékos lesz. Nem értem miért,mert nem mindig lesz ilyen, de nagyon csúnya és zavaró. Lehet, hogy csak balszerencsém volt a lakkokkal! :S

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése