Sok minden függ attól is, hogy ki csinálja és mennyiért. Lehet, hogy az az első szempont sokaknál, hogy minél olcsóbb legyen, de a legtöbb esetben elmondható, hogy ha olcsó, nem is túl jó a minőség. Inkább áldozzunk rá kicsit többet, ha már megcsináltatjuk.
Bevallom nekem is jobban hangzik, ha valaki mondjuk 2000 Ft-ért csinálja, de a legtöbb helyen, ha jó minőséget szeretnénk, akkor sajnos 3000 Ft-nál kezdődik az ár.
Elgondolkodtam azon is, hogy veszek egy komplett szettet (UV lámpát, lakkokat, egyéb kellékeket stb) és majd itthon csinálom magamnak. Szerintem az elgondolás nem rossz, de tudom, hogy a lelkesedés elég kevés ideig tartana, pár hét után se időm, se energiám nem lenne csinálni.
Ha valaki ugyanezen gondolkodik, leírom az árakat is. Szerintem Crystal Nails-t érdemes venni, arról olvastam idáig a legtöbb jó véleményt, illetve a körmösök is ezt ajánlják. Ha egy jobb UV lámpát szeretnénk az nagyjából 10.000 Ft, maguk a gél lakkok darabjuk 3500 Ft, egyéb köröm előkészítős lakkok meg kb 1000 Ft-ok. Ezek az alap kellékek és mit ne mondjak nem valami olcsók. Persze láttam már interneten is ilyeneket, jobb áron, használtam, azért ott is érdemes körbenézni. :)
Mivel Halásztelken lakok, én itt mentem el körmöshöz, aki 3500 Ft-ért csinálta meg. Tudom, hogy elég drága, de mivel ez még csak ilyen próba, hogy egyáltalán, hogy bírja a körmöm, inkább többet fizettem. Személy szerint nagyon gyorsan nő a körmöm, így valószínűleg 2 max 3 hetente kell majd mennem újra, de a következő alkalommal olcsóbb körmöshöz megyek és arról is írok véleményt.
Egyébként nagyon meg vagyok elégedve, gyönyörűen csinálta meg a körmeimet és nem lett vastag, ami nálam egy nagyon fontos szempont, mert szerintem elég csúnya, ha valakinek fél centi vastagon van megcsinálva.
Rakok fel pár képet a végeredményről, nekem nagyon tetszik! :)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése